Değişimiyle gündeme gelen Tuğçe Özbudak estetiklerini saydı!

‘Adanalı’ dizisinde canlandırdığı Pınar karakteriyle tanınan oyuncu Tuğçe Özbudak, yaptırdığı estetiklerle seneler içinde tanınmaz hale gelmişti. Ünlü ismin yüzündeki değişim sık sık haber olmuş ve sosyal medyada paylaşılmıştı.

Tuğçe, estetik yaptırdığını kabul ederek; “Dolgu yaptırdıkça dudaklarım sürekli gözüme küçük görünüyor” demişti.

CANLI YAYINDA SIRALADI

Geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka birine dönüşen Tuğçe Özbudak bugün Müge ile Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu.

“MİLLET ESTETİK YAPTIRMAYA 15-16 YAŞLARINDA BAŞLIYOR”

Değişimi hakkında konuşan güzel oyuncu şu açıklamayı yaptı; ‘Hiçbir şey yaptırmasaydım da değişecektim. Yaptırdıklarımı saklamıyorum zaten. Burnumu, dudağımı yaptırdım. Çeneme dolgu yaptırdım. Botoks yaptırdım. Ama ben bu estetikleri kaç yaşımda yaptırdım. Millet estetik yaptırmaya 15-16 yaşlarında başlıyor, kariyer planı gibi. Önce burunlarını sonra dudaklarını yaptırıyorlar.”

TUĞÇE ÖZBUDAK KİMDİR?

Tuğçe Özbudak, 10 Haziran 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. ilkent Üniversitesi’nden mezun olan Özbudak, oyunculuğa “Aloya” adlı dizi ile başladı. Tuğçe Özbudak asıl tanınırlığını ise Adanalı dizisindeki Pınar karakteriyle yakaladı.

2008-2010 yılları arasında yayımlanan Adanalı dizisinde Pınar karakterini canlandıran Özbudak, yıllar sonra katıldığı moda programıyla gündeme geldi. İşte Benim Stilim 2016 yarışmasına katılan Tuğçe Özbudak, finalist olmayı başarmıştı.

Tuğçe Özbudak, Melikhan Kılıçarslan ile 2020 eylül ayında nikah masasına oturdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir