Dosta düşmana gövde gösterisi yaptılar.. Eski eşler bile oradaydı… Fazladan bir çocuk daha!

AİLE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI
Prens Andrew aleyhinde daha annesi ölmeden açılan taciz davasını ve bu işten yakayı son anda para ödeyerek kurtarmasını saymadık bile.   Kısacası İngiliz kraliyet ailesi bu son bir yılı hiç kolay geçirmedi.

Ama şimdi onlar için birlik zamanı geldi… En azından görünüşte! 

Aile üyeleri bugün düzenlenen Noel ayinini de bunun için bir fırsat olarak değerlendirdi. İngiliz kraliyet ailesi, Sandringham’da kelimenin tam anlamıyla bir gövde gösterisi yaptı.

Kral Charles ve Kraliçe Camilla başta olmak üzere neredeyse tüm aile omuz omuza halkın karşısına çıktı ve olup bitenlere rağmen birlikte olduklarını kanıtlamaya çalıştı.

Ailenin geleneksel olarak katıldığı Noel ayinine gidenler arasında elbette Charles ile Camilla başı çekti.

Onların hemen ardından Galler Prensi William ile Galler Prensesi Kate, yanlarında üç çocukları geldi.

BOŞANDIĞI KARISI BİLE ORADAYDI
Ailenin Prens Harry ile birlikte en sorunlu üyesi olan Prens Andrew da yarattığı skandalların izleri silindikçe rahatça halkın karşısına çıktı. Hatta boşandığı eşi Sarah Ferguson bile onun yanında yer aldı.

Eski çiftin kızları Eugenie ve Beatrice de eşleri Jack Brooksbank ve Edoardo Mapelli Mozzi ile birlikte halkı selamlayanlar arasındaydı.

Kraliçe’nin tek kızı Prenses Anne, kocası Timothy Laurence, Anne’in ilk evliliğinden dünyaya gelen kızı Zara Tindall, eşi Mark ve çocukları da bu yıl Kral Charles’ı destekleyen aile üyeleri arasında yerini aldı.

Hatta daha önceki yıllarda bu tür etkinliklere çok katılmayan Kraliçe’nin yeğeni David Armstrong Jones da kızı Margarita ile birlikte yürüyenler arasındaydı.

Bütün ailenin yüzünde de uzun zamandır görülmediği bir şekilde gülücükler vardı. Bu durum da yılın son döneminde yine aileye yönelik eleştirileriyle gündemin ilk sıralarına yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle’a karşı bir birlik gösterisi olarak yorumlandı.

GALLER AİLESİ YİNE BÜTÜN DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ
Bu tür etkinliklerde hep olduğu üzere aile arasında en çok dikkat çekenler de Galler Prensi William ile Galler Prensesi Kate oldu. Çiftin yanında üç çocukları da vardı.

George ve Charlotte yıllardır Noel ayinine katılıp aileleriyle birlikte halkı selamlıyorlar. Bu deneyimi ilk kez geçen yıl yaşayan en küçük çocukları Louis ise bu yıl ikinci kez etkinlikteydi.

Galler ailesi yürüyüş sırasında yine el eleydi. Prenses Charlotte annesinin elinde tutuyordu. Yanında artık 10 yaşında olan ağabeyi bu kez kimsenin elini tutmadan yürüdü.

Hemen arkalarında Prens William ile küçük oğlu Louis yer aldı. Bu kez Louis’nin elinden tutan diğer kişi ablası Charlotte değil kuzeni Mia Tindall oldu. İki kuzen yürüyüş sırasında bir yandan da gülümseyerek renkli görüntüler sergiledi.

Küçük Louis’nin kareli pantolonu ise dikkatlerden kaçmadı. Eskiden bu tür etkinliklerde haşarılıklar sergileyen Louis’nin bu kez daha durgun ve uslu olması da dikkatlerden kaçmadı.

Yeri gelmişken Louis ile gülerek yürüyen kuzeni Mia’nın Zara ve Mark Tindall’ın 9 yaşındaki büyük kızları olduğunu hatırlatalım.

Yine bir küçük not Prens William ile halasının kızı olan Zara Tindall çocukluklarından bu yana çok iyi geçiniyor. Kendileri gibi şimdi de çocukları birlikte büyüyor.

Küçük Louis’nin yanında bu kez ablası Charlotte değil kuzeni Mia Tindall vardı. Çocukların da tıpkı anne ve babaları gibi iyi geçindiği dikkatlerden kaçmadı. 

Charles ile Camilla bütün aileyi arkalarına alıp kelimenin tam anlamıyla gövde gösterisi yaptı.

?

Ailenin başını ağrıtan üyelerden biri olan Andrew’nun eski karısı Sarah Ferguson da eski günlerdeki gibi yine aileyle birlikte ayine katıldı. 

Bugünle ilgili dikkat çeken ayrıntılardan biri Mia’nın hep George, Charlotte ve Louis ile yan yana olmasıydı. 

Küçük Prens Louis bugün neredeyse hiç haşarılık yapmadı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir