Cardano Mucidi Bu Altcoin Topluluğuna Çattı: Komplocular!

Charles Hoskinson, XRP topluluğunu Ethereum’dan Joseph Lubin’e karşı bir komplo teorisine sahip olmakla suçladı. Hoskinson’a göre, birçok XRP destekçisi Lubin’in XRP’nin peşinden gitmesi için SEC’e rüşvet verdiğine inanıyor. İddialar arasında Cardano mucidinin Lubin’in yolsuzluğunun önemsizleştirilmesine ve örtbas edilmesine yardımcı olduğu da var.

Charles Hoskinson: XRP topluluk üyeleri komplocu!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, birkaç XRP topluluğu üyesinin Ethereum’un Kurucu Ortağı Joseph Lubin’e karşı bir komplo teorisi kampanyası başlattığını söylüyor. Hoskinson’a göre, birçok XRP destekçisi Lubin’in Ethereum’un rekabetini ortadan kaldırmak amacıyla XRP’nin peşine düşmesi için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) rüşvet verdiğine inanıyor. Bu bağlamda Hoskinson, şu açıklamayı yapıyor:

Bir kenara atılmış bir röportaj sırasında sözlerimle daha kesin olabilirdim. Ancak entelektüel olarak dürüst olduğumuz için çok açık olalım. Pek çok XRP’li, Joe’nun Ethereum’un yükselebilmesi için XRP’nin peşinden gitmesi için SEC’e rüşvet verdiğine inanıyor. Ben böyle düşünüyorum. “Büyük komplo “nun peşini bırakmamaları, benim tarafımdan bir muğlaklık değil, ikisini birbirine karıştırmalarından kaynaklanıyor. Bu aşamada eğer birileri net değilse, o zaman ya kasıtlı olarak saf kalıyorlar ya da aptallar.

Cardano mucidi, Lubin konusunu önemsizleştiriyor mu?

Hoskinson, ünlü bir XRP destekçisi olan Bay Huber ve diğer XRP topluluğu üyelerine yanıt verdi. Bu doğrultuda, X hesabı üzerinden bir gönderi aracılığıyla son açıklamayı yaptı. Huber ve grubu Hoskinson’ı, XRP topluluğunu alenen utandırmak için her şeyi yapmakla suçluyor. Çünkü, Lubin’in SEC’e rüşvet verdiği iddiasıyla ilgili kanıt eksikliği konusunda tekrar tekrar açıklamalar yaptığını belirtiyorlar.

Huber, kendisini “gerçeği arayan bir hafiye” olarak tanımlıyor. Hoskinson’ı Cardano’ya açıklık getirmenin yapıcı bir yaklaşım olduğuna inanarak Lubin’in yolsuzluğunun önemsizleştirilmesine ve örtbas edilmesine yardımcı olmakla da suçluyor. Buna karşılık olarak Cardano mucidi, Huber’e işleri karıştırdığını ve “serbest geçiş” argümanı ile ConsenSys’in XRP’nin peşine düşmesi için SEC’e rüşvet verdiği iddiaları arasında ayrım yapamadığını söylüyor.

Bunun için kanıt gösterin!”

Cardano kurucusu, Lubin’i SEC’e rüşvet vermekle suçlayanlardan kanıt istiyor. Bu olana kadar, iddiaların komplo olacağını belirtiyor. Ayrıca, bunun iftira anlamına geleceği konusunda ısrar ediyor. Hoskinson ayrıca, Lubin’in XRP’yi çökertmeye çalıştığı ve Ethereum için serbest geçiş için ‘pazarlık yaptığı’ argümanlarının her ikisinin de farklı olduğunu söylüyor. Ayrıca, XRP topluluğu üyelerinin aynı şekilde değerlendirmemesi gerektiğini kaydediyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Cardano mucidi, geçtiğimiz Ekim ayına ait bir video paylaştı. Bu videosunda XRP davasına ilişkin düşüncelerini ortaya koydu. Videoda Hoskinson, “temel şeyler” olarak tanımladığı şeyleri özetliyor. Bu doğrultuda, insanların hükümet politikasını uygunsuz bir şekilde etkilemek için ilişkileri kullanmasına karşı olduğunu söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir