Çinli üretici yeni katlanabilir ekranlı modeliyle tüm dengeleri değiştirme niyetinde

Motorola‘nın yeni katlanabilir akıllı telefonu Moto Razr 50 Ultra‘nın Hindistan pazarına giriş yapması bekleniyor. Yeni cihaz, şık bir tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor ve önceki model Moto Razr 40 Ultra’ya benzeyen özellikler sunacak gibi görünüyor. Moto Razr 40 Ultra, Ocak 2024’te “Peach Fuzz” yani Şeftali Tüyü rengiyle tanıtılmıştı ve şimdi Moto Razr 50 Ultra modelinin de benzer bir lansmana hazırlandığına dair işaretler var.

Moto Razr 50 Ultra modeli, Hindistan Standartlar Bürosu (BIS) sertifikası alarak bölgeye giriş yapmaya bir adım daha yaklaştı. Cihaz, XT2453-1 model numarasıyla kaydedildi. Ne yazık ki BIS sertifikası, telefonun teknik özellikleri veya tasarımı hakkında daha detaylı bilgiler sunmadı. Ancak bu sertifikanın alınmış olması, telefonun Hindistan’da piyasaya sürülmesinin çok uzak olmadığına işaret ediyor.

Çinli üretici yeni katlanabilir ekranlı modeliyle tüm dengeleri değiştirme niyetinde

Şu anda elimizde olan bilgilere göre, Moto Razr 50 Ultra, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen serisi bir yonga seti ile güçlendirilecek. Önceki model Moto Razr 40 Ultra, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile gelmişti. Yeni modelde, özellikle batarya kapasitesi, işlemci gücü ve kamera özellikleri açısından bazı iyileştirmeler bekleniyor.

Moto Razr 40 Ultra, 6.9 inç büyüklüğünde LTPO OLED bir ana ekran ve 3.6 inç büyüklüğünde bir kapak ekranına sahipti. Arka yüzde 12 megapiksel + 13 megapiksel çift kamera kurulumu bulunurken, ön tarafta 32 megapiksel çözünürlüğünde bir selfie kamerası yer alıyordu. Cihaz, 3,800mAh kapasiteli bir batarya ile destekleniyordu ve 30W kablolu hızlı şarj ile 5W kablosuz şarj desteği sunuyordu. Yeni Moto Razr 50 Ultra‘nın da benzer özelliklerle gelmesi ve bu özelliklerde önemli iyileştirmeler yapılması muhtemel. Ancak şu an için bu bilgiler yalnızca tahminlerden ibaret, bu yüzden kesin bilgiler için daha fazla güncelleme beklemekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir