Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, saha ziyaretlerinde çalışmaları inceliyor

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, hafta sonları da dahil, saha ziyaretlerinde bulunarak yapılan çalışmaları inceliyor ve kent sakinlerinin sorunlarını yerinde dinliyor.

Şehrin farklı noktalarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yaptığı saha incelemelerine ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Kırşehir Belediyesi olarak hafta sonu da çalışmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde söz verdiğimiz çalışmaları hızlı bir şekilde hayata geçiriyor ve saha çalışmaları sırasında mahallelilerimizle de görüş alış verişinde bulunuyoruz.

İlimizin çok farklı noktalarında sıcak asfalt, sathi kaplama, kaldırım, park ve peyzaj çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Biz Kırşehir Belediyesi olarak, daha önceki dönemlerde hizmet almamış olan, yapılaşmanın az olduğu yerlerde de halkımızın beklentileri doğrultusunda çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayarak halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.

Kırşehir’de yaşayan herkesin Belediye hizmetlerinden eşit oranda faydalanması en büyük amacımız. Göreve geldiğimizde Kırşehir’i ortak akılla yönetmeye söz verdik ve bu sözü yerine getirmek için tüm mahallelerimizde hemşehrilerimizle görüş alış verişlerinde bulunmaya devam ediyoruz. Kırşehir’i daha modern ve daha yaşanılır bir şehir haline getirmek için, kişi başına düşen yeşil alan oranını daha da arttırmak için, modern ve kaliteli ulaşım ağından tüm mahallelerimizin ve hemşehrilerimiizn faydalanması için bundan sonra da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir